ACH3218-222-TD01
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ACH3218-222-TD01
Part Number : ACH3218-222-TD01
Manufacturer : TDK Corporation
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : ACH3218-222-TD01.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : ACH3218-222-TD01 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 1.8 mm
Width : 1.8 mm
Length : 3.2 mm
Max Width : 2 mm
Packaging : Digi-Reel®
Max Length : 3.5 mm
Resistance : 60 mΩ
Termination : Flat
Circuit Type : Filter
ESD Protection : No
Test Frequency : 65 MHz
Case Code (Metric) : 3225
Number of Channels : 1
Voltage Rating (DC) : 20 V
Insulation Resistance : 1 GΩ
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Filters - EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Qty : 3581 In Stock
Applications : Enterprise machine Building automation Aerospace & defense
Mount : Surface Mount
Height : 2.7432 mm
Current : 1.5 A
Min Width : 1.6 mm
Shielding : Unshielded
Min Length : 2.9 mm
Capacitance : 2.2 nF
Case/Package : 1207
Current Rating : 1.5 A
Max DC Current : 1.5 A
Attenuation Value : 25 dB
Max Current Rating : 1.5 A
DC Resistance (DCR) : 60 mΩ
Case Code (Imperial) : 1210
Max Voltage Rating (DC) : 20 V
Min Operating Temperature : -40 °C