LHLC08TB391K
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
LHLC08TB391K
Part Number : LHLC08TB391K
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LHLC08TB391K.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LHLC08TB391K More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 9.5 mm
Inductance : 390 µH
DC Resistance (DCR) : 1.1 Ω
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 908 In Stock
Applications : Aerospace & defense Power delivery Gaming
Tolerance : 10 %
Current Rating : 550 mA
Self Resonant Frequency : 2.9 MHz