PLY17BN7820R7B2B
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
PLY17BN7820R7B2B
Part Number : PLY17BN7820R7B2B
Manufacturer : TOKO / Murata
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : PLY17BN7820R7B2B.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PLY17BN7820R7B2B More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 23 mm
Width : 22.5044 mm
Length : 24.511 mm
Packaging : Bulk
Inductance : 7.8 mH
Max DC Current : 700 mA
Series Resistance : 950 Ω
DC Resistance (DCR) : 100 mΩ
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 616 In Stock
Applications : Building automation Building automation Tablets
Mount : Through Hole
Height : 13 mm
Current : 700 mA
DC Current : 700 mA
Termination : Radial
Number of Lines : 2
RMS Current (Irms) : 700 mA
Max Operating Temperature : 60 °C