PF0552.473NL
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
PF0552.473NL
Part Number : PF0552.473NL
Manufacturer : PulseLarsen Antenna
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : PF0552.473NL.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PF0552.473NL More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 12.5 mm
Width : 12.4968 mm
Length : 12.5 mm
Shielding : Shielded
DC Current : 3.2 A
Termination : SMD/SMT
Max DC Current : 3.2 A
Number of Coils : 2
DC Resistance (DCR) : 69 mΩ
Inductance - Parallel : 47 µH
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 9358 In Stock
Applications : Industrial transport (non-car & non-light truck) Gaming
Mount : Surface Mount
Height : 6 mm
Current : 1.7 A
Tolerance : 20 %
Inductance : 47 µH
Case/Package : SMD/SMT
Test Frequency : 100 kHz
Military Standard : Not
Inductance - Series : 190 µH
Max Operating Temperature : 125 °C